Gosłavia vs Biała Lubaszowa (2:1) 6:1 - Wysoka wygrana z Beniaminkiem!!!!!

W zakończonym spotkaniu nasz zespół pokonał u siebie Biała Lubaszowa 6:1

Od pierwszego gwizdka sędziego gra naszej drużyny wyglądała bardzo dobrze, efektem tego była bramka po składnej akcji naszego zespołu, kiedy to po dośrodkowaniu bocznego obrońcy piłka trafia wprost na głowę naszego zawodnika , a ten nie marnuje sytuacji i wychodzimy na prowadzenie ( 1:0 ) Chwilę później po rozpoczęciu przez Gości od środka spotkania mieliśmy swoje okazje do podwyższenia prowadzenia czego efektem był kolejny w tym sezonie nie wykorzystany karny chwilę po tym daliśmy się zepchnąć w swoje pole karne efektem tego był wywalczony przez Gości rzut rożny po którym to padł gol wyrównujący spotkanie po dośrodkowaniu w pole karne piłka trafia przypadkowo naszego obrońcę w rękę i sędzia po chwili wskazał na wapno , Które pewnie wykorzystuje strzelec Gości( 1:1 ). Po rozpoczęciu gry od środka naszego zespołu znów potrafiliśmy przejąć inicjatywę by w końcówce pierwszej połowy wyjść znów na jedno bramkowe prowadzenie kiedy to po ładnej kombinacyjnej grze naszego zespołu piłka zostaje dograna wzdłuż pola karnego do wychodzącego na podanie napastnika który nie marnuje sytuacji i do przerwy mamy ( 2:1 ).

• Bramki dla naszej drużyny zdobyli Dawid Sroka oraz Kamil Kawa.

W drugiej połowie weszliśmy na właściwe obroty i gra wyglądała płynnie. Było to kolejne spotkanie z naszym udziałem , w którym jesteśmy świadkami gradu bramek. Cieszy nas fakt , iż kończymy ten mecz zwycięstwem i że wielu naszych zawodników w obecnym składzie znacznie odżyło i zdobyło wiele bramek i asyst.

W drugiej połowie Dawid Sroka, Kamil Kawa dołożyli po kolejnym trafieniu. Bramki zdobyli także Grzegorz Szara oraz Miłosz Batko z rzutu karnego.

• Po dwóch kolejkach nasza drużyna ma 6 punktów i aktualnie prowadzi w tabeli.