ZIMNY PRYSZNIC Z POGORIĄ !!!!!!!! - Gosłavia vs Pogoria Pogórska Wola (0:2) 1:3 !!!!!!!!

ZIMNY PRYSZNIC Z POGORIĄ  !!!!!!!! - Gosłavia vs Pogoria Pogórska Wola (0:2) 1:3  !!!!!!!!

W zakończonym spotkaniu Nasz zespół u siebie został pokonany przez Pogoria Pogórska Wola (0:2) 1:3

Gosłavia Gosławice
1:3
Pogoria Pogórska Wola
  •           Ⅰ Połowa Spotkania :

Od rozpoczęcia gry przez gwizdek sędziego, obie drużyny chciały zdominować środkowy sektor boiska i już w 3' minucie spotkania udało się to drużynie przyjezdnych kiedy to po raz pierwszy została rozmontowana nasza defensywa i Zawodnik Przyjezdnych pewnym strzałem pokonuje naszego bramkarza strzałem z 12metra . (0:1)Nasza drużyna starała się jednak dalej konstruować swoje akcje , ale nie przynosiły one zamierzonego efektu, jednak to już zapowiadało przedsmak emocji dzisiejszego widowiska, i po ładnej składnej akcji naszego zespołu po podaniu Miłosza Batko do naszego napastnika Józefa Wróbla a ten za pola karnego zdecydował się na strzał jednak ten strzał pewnie wyłapuje bramkarz gości, chwilę po tej sytuacji znów mieliśmy okazję na zdobycie bramki kontaktowej kiedy to po prostopadłym podaniu Miłosza Chudoby piłkę dostaje Kamil Kawa a ten wygrywając pojedynek biegowy z jednym Defensorów drużyny przyjezdnych zdecydował się na strzał z dystansu jednak piłka ląduje tuż na poprzeczką bramki gości .... Kiedy wydawało się że gra toczy się pod nasze dyktando.... zimne głowy zachowali defensorzy drużyny przyjezdnych kiedy to po kolejnej ładnej akcji i próbie strzału za pola karnego Miłosza Batko piłka zostaje zablokowana i Goście w 23' minucie spotkania znów wyprowadzają zabójczą kontrę w sytuacji dwóch na dwóch prostopadłym podaniem za plecy naszych obrońców zostaje rozmontowana po raz kolejny nasz defensywa i w sytuacji sam na sam z 11 metra Napastnik Gości nie myli się w tej sytuacji i zdobywa kolejną bramkę da Swojego zespołu (0:2). Po rozpoczęciu gry od środka przez nasz zespół zawodnicy drużyny przyjezdnych postanowili bronić wyniku i liczyć znów na Kontry w wykonaniu swojego zespołu wiec nasz zespół mając to na uwadze ... zabrał się za prowadzenie gry w tym meczu i gdy po ładnej trójkowej akcji Kamila Kawy Dawida Sroki i Miłosza Batki kiedy to Dawid Sroka odebrał piłkę i zagrał piłkę na środek do Miłosza Batko ten od razu odegrał mu z pierwszej piłki zagrywając na prawe skrzydło a Rozpędzony Dawid mógł pokazać swoją próbkę możliwości w roli skrzydłowego wygrywając po kolei pojedynki biegowe z defensorami Przyjezdnych wszedł w pole karne i zagrywając piłkę do tyłu na 8 metr do Kamila Kawy ten uderza wprost bramkarza .... chwilę po tej akcji gra przeniosła się znów w środkowy sektor boiska .. jeszcze przed przerwą nasza drużyna mogła pokusić się o gola kontaktowego ,lecz w dogodnych sytuacjach przestrzelili najpierw Józef Wróbel a następnie Paweł Gniadek i Kamil Kawa... Do przerwy jednak wynik nie uległ zmianie (0:2) dla Gości w Tym spotkaniu ...

•         Ⅱ Połowa Spotkania :

Rozpoczynamy drugą część spotkania od bardzo ofensywnego ataku naszego zespołu jednak znów Kamil Kawa po podaniu Miłosza Batko uderza tuż obok słupka bramki Gości .... Od bramki rozpoczyna drużyna Pogorii gra przeniosła się w środkowy sektor boiska i to nasza drużyna po raz kolejny po przejęciu po przez Linię defensywną wyprowadza kolejny atak by zdobyć gola kontaktowego jednak znów po kolejnej Składnej akcji naszego zespołu, po podaniu Miłosza Chudoby piłka dociera pod nogi Kamila Kawy a ten znów nie wykorzystuje swojej jakże dogodnej sytuacji w tym spotkaniu ... Chwilę po tej sytuacja znów przeniosła się pod bramkę Pogorii jednak znów nasza ofensywa została zatrzymana tuż przed 25 metrem bramki Gości i w 55' minucie tego spotkania Goście wyprowadzają znów jak  zabójczo skuteczną kontrę i mamy (0:3) Dla Pogori ... Nasza drużyna Po mimo takiego wyniku nie załamała się konsekwentnie walczyła o każdy metr boiska na połowie Gości chociaż miejscami było widać niedokładność w zagraniach ale do tego dochodziło zmęczenie z poprzedniego meczu i dawało swoje znaki .... Jednak ambitna i kombinacyjna gra naszego zespołu mogła się podobać przybyłym na to spotkanie widzom, jednak brakowało nam tej przysłowiowej Kropki nad  "i" mijają kolejne minuty ale wciąż nie było bramki kontaktowej dopiero w 73' minucie spotkania udało nam się rozmontować obronę Pogori a głownie po ładnej składnej akcji dwóch naszych zawodników kiedy to Kamil Kawa prostopadłym podaniem  zagrał do wychodzacego na wolną pozycję Miłosza Chudoby a ten w sytuacji sam na sam pokonuje z zimną krwią bramkarza i  zdobywa kontaktowego gola dla naszego zespołu!!! (1:3).. Od środka rozpoczyna Drużyna gości jednak nie mają futbolówki długo przy sobie, dobrze i agresywnie ruszyła nasza drużyna do przodu i po przejęciu piłki przez naszą defensywę piłkę zagrywają do środka do nie pilnowanego Miłosza Batko A ten ładnym krosowym podaniem za obrońców uruchamia po raz Kolejny już raz Kamila Kawę a ten przyjmując piłkę tuż przed 16 metrem bramki drużyny Pogorii zostaje faulowany przez ostatniego zawodnika drużyny gości a mianowicie bramkarza ... wydawało by się wszystko w tym momencie jest jasne jednak Arbiter tego spotkania pokazuje Bramkarzowi tylko żółty kartonik w 75' ... do wykonania tego rzutu wolnego podchodzi Miłosz Chudoba jednak jego strzał jest minimalnie nie celny i piłka mija tuż przy dalszym słupku bramki ... rywale trochę zamieszani po tych sytuacjach wybijają piłkę byle dalej od swojej bramki jednak jak natchniona tymi sytuacjami nasza drużyna do końca walczyła o korzystny dla naszej drużyny wynik , lecz swoje doskonałe okazje zmarnowali Paweł Gniadek , Kamil Kawa oraz Józef Wróbel... Podsumowując Dziś jednak musieliśmy uznać tą porażkę, jednak nastrajać optymizmem może nas to jak zagraliśmy drugą część spotkania, pokazało nam to spotkanie gdzie jeszcze trzeba poprawić błędy by już nie dochodziło do Takich niespodzianek jak Dziś w przyszłości ...