Zwycięstwo z Orłem (0:1) 1:4!!!! Gosłavia nadal Niepokonana Na wyjeździe !!!!!

Zwycięstwo z Orłem (0:1) 1:4!!!! Gosłavia  nadal Niepokonana Na wyjeździe !!!!!

W ostatnią Sobotę 16.09 w Ⅶ Kolejce Podejmowaliśmy Orzeł Lisia Góra drużyna ta zajmowała po sześciu kolejkach czwarte miejsce w Tabeli  i to już zapowiadało Ciekawe widowisko....

W zakończonym spotkaniu nasz zespół wygrał na wyjeździe z Orłem Lisia Góra (0:1) 1:4 !!!!

Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Lisia Góra
1:4
Gosłavia Gosławice

Ⅰ Połowa Spotkania :

W kolejnym meczu wyjazdowym w nadchodzącym sezonie , gdzie naszym rywalem był Orzeł Lisia Góra odnieśliśmy zwycięstwo 1:4… Mecz odbył się na boisku w Lisiej Górze na boisku miejscowego Orła. Oby dwa zespoły dobrze weszły w to spotkanie i już od pierwszych minut obie jedenastki chciały zaznaczyć swoją dominację nad Przeciwnikiem, Od pierwszych minut drużyna Gospodarzy ruszyła odważnie w stronę bramki przyjezdnych i tak w 5' minucie po rzucie rożnym wykonywanym przez drużynę miejscowego Orła w dogodnej sytuacji znalazł się jeden z Ofensywnie grających graczy gospodarzy "główkował" jednak obok bramki,chwilę po tej sytuacji ofensywnie grający zawodnicy spróbowali zaskoczyć naszego bramkarza Strzałami z Dystansu jednak Pewnie interweniował Łukasz Lechowicz, i jak to w piłce bywa nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić i tak na pierwszą bramkę tego meczu kibicom  i tak przyszło trochę poczekać bo aż do 24' minuty kiedy to po przejęciu piłki przez naszą defensywę w środkowej części boiska piłkę tą zagrywa do naszego środkowego Pomocnika Miłosza Batko a ten z pierwszej piłki zagrywa na wychodzącego na wolne pole Józefa Wróbla a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem Gospodarzy  umieszcza piłkę w siatce (0:1). Nasza drużyna Chwilę później po Strzeleniu pierwszej bramki mogła podwyższyć prowadzenie a dokładnie mógł znów na listę strzelców zanotować się Józef Wróbel gdy po indywidualnej akcji na boku boiska dostał prostopadłą piłkę za linię obrońców dostał Kamil Kawa a ten ruszając skrzydłem wszedł w pole karne drużyny gospodarzy iw wystawiając piłkę do wyżej już wspomnianego Józefa Wróbla a ten z okolic 7-9 metra nie trafia nawet w bramkę .... konstruować swoje akcje również zaczeli gospodarze którzy chcieli strzelić do przerwy bramkę kontaktową , ale ich strzały nie przynosiły zamierzonego efektu, na bardzo dobrze spisującą się w tym spotkaniu naszą linie Defensywną , do przerwy wynik nie uległ zmianie i tak mamy jedno bramkowe prowadzenie dla naszej drużyny ....

Ⅱ  Druga Połowa Spotkania:

Nasz zespół w drugą połowę wszedł znakomicie, gdyż już od pierwszych minut przejeliśmy inicjatywę w środkowym części boiska i dopiero w 55' po raz kolejny po odebraniu piłki przez Dawida Srokę ten odrazu zagrywa do grającego  na lewym Skrzydle Miłosza Chudoby a ten precyzyjnym podaniem pomiędzy dwójką obrońców Gospodarzy uruchamia Józefa Wróbla a ten w swojej kolejnej sytuacji sam na sam podwyższa wynik dla naszego zespołu mamy ( 0:2) .... po rozpoczęciu gry przez Gospodarzy od środka boiska starali się zdobyć kontaktowego gola i 60' minucie na po rozluźnieniu w naszej grze obronnej w naszym polu karnym nasz bramkarz starając się złapać jeszcze piłkę łapię za nogę napastnika Gospodarzy i sędzia pokazuje na Wapno, zawodnik podchodzący do tej jedenastki pewnie ją wykonał i mamy wynik (1:2)... Po rozpoczęciu gry przez naszą drużynę gra toczy się w środkowym sektorze boiska ... odważniej zaczeli grać gospodarze którzy dążyli do strzelenia wyrównującego gola, jednak w 80 minucie spotkania po przejęciu piłki przez naszą defensywę piłkę zagrywają do Miłosza Chudoby ten wypatrzył na czystej pozycji Krzysztofa Rzepę dogrywając mu piłkę a ten po indywidualnej akcji i po odważnym wejściu między dwójkę pomocników Gospodarzy wyczekał i zagrał przysłowiową piłkę w uliczkę do Kamila Kawy a ten Sytuacji sam na Sam pokonuje bramkarza miejscowego Orła i mamy wynik (1:3) dla naszego zespołu ... Po tej bramce Gospodarze walczyli jeszcze o korzystny dla nich wynik jednak ich atak zatrzymał się na naszej Defensywie a Dokładnie na Wojtku Rzepski kiedy to odebrał piłkę ofensywnie grającemu zawodnikowi miejscowego orła i zagrał Prostopadłą piłkę za linie obrony Gospodarzy w całym tym zamieszaniu pod bramką Gospodarzy pewnym Strzałem z 6 metrów Krzysztof Rzepa pokonuje bramkarza i ustala wynik całego meczu (1:4) ... W doliczonym czasie gry Jeszcze przypomnieli o sobie Gospodarze chcąc zmniejszyć rozmiary porażki lecz w sytuacji Sam na sam Napastnik Orła nie wytrzymał presji i nie zdołał pokonać Dziś Świetnie występującego w Bramce Łukasza Lechowicza....

Kary indywidualne dla naszego zespołu :

Bramki dla naszego zespołu :

Józef Wróbel (asysta Miłosz Batko⚽)
Józef Wróbel (asysta Miłosz Chudoba⚽)
Kamil Kawa (asysta Krzysztof Rzepa⚽)
Krzysztof Rzepa (asysta Wojciech Rzepski⚽)