Beniaminkowie Pokazali Wielki Charakter - Gosłavia vs Bobrovia Bobrowniki Małe (2:1) 3:3

W zakończonym spotkaniu nasz zespół z Remisował w spotkaniu u siebie z Bobrovią Bobrowniki Małe  (2:1) 3:3

Gosłavia Gosławice 3:3 Bobry Bobrovia Bobrowniki Małe

• W Lokalnych derbach końcowy rezultat do ostatniego gwizdka sędziego był sprawą Otwartą czyt. Gazetę Krakowską pozwolę sobie zacytować opis tego meczu a mianowicie artykuł który napisał Jarosław Boduch gdyż w pełni oddaje przebieg gry na Boisku naszego klubu LKS Gosłavia Gosławice.

Ⅰ Połowa Spotkania :

•           Derby między beniaminkami wywołały spore zainteresowanie kibiców, którzy nie mogli Narzekać na Brak emocji. Sytuacja na boisku zmieniała sie jak w kalejdoskopie,  końcowy rezultat praktycznie do ostatniego Gwizdka Sędziego był Sprawą Otwartą. Na samym początku powody do radości mieli przyjezdni, gdyż w 13' minucie po dośrodkowaniu T. Seremeta gola zdobył grający trener Bobrovii M.Nosek. Gosłavia niemal natychmiast ruszyła do smiałych ataków i na efekty nie trzeba było długo czekać. Dwukrotnie prawym skrzydłem przedarł sie Kamil Kawa, a po jego zagraniach do bramki rywali trafiali kolejno Dawid Sroka i potem asystując mu Józef Wróbel.  Gospodarze jeszcze przed przerwą mogli pokusić się o kolejne gole,lecz w dogodnych sytuacjach przestrzelili najpierw Wróbel a następnie Paweł Gniadek.

ⅡDruga Połowa :

• Po zmianie Stron nadal Trwała zaciekła walka na całym boisku , co mogło podobać się licznym symapatykom obydwu zespołów. W 50' minucie pod dośrodkowaniu M.Fudaleja z rzutu rożnego G. Miśtak główkował ponad bramką, w 67' minucie dążący do wyrównania goście do pieli swego, gdy w zamieszaniu pod bramkowym Rogóż odbił piłkę po strzale M.Żurka, lecz ze skuteczną dobitką pośpieszył P.Smoleń.  Później oby dwa zespoły z ogromnym zaangażowaniem walczyły o zwycięskie trafienie, gdy w 89'minucie po akcji Kamila Kawy i Pawła Gniadka na listę strzelców tego sezonu wpisuje się Krzysztof Rzepa celnym strzałem z 12 metrów przymierzonym po dalszym słupku, wydawało się że komplet punktów pozostanie w Gosławicach, piłkarze Bobrovii do samego końca walczyli o korzystny wynik. W doliczonym czasie gry po centrze M.Noska ,S.Seremet główkował nad poprzeczką, jednak chwilę później kolejne dośrodkowanie M.Noska z zrzutu wolnego skutecznie sfinalizował strzałem głową R.Leśniak.

• Myślę że wynik jest jak najbardziej sprawiedliwy i w pełni oddaje przebieg gry, jest nam miło gościć w miejscowych Mediach mamy nadzieję że jeszcze o nas usłyszycie i tym akcentem chciałbym was wszystkich sympatyków piłki nożnej zaprośić na Nasz następny mecz Wyjazdowy do Pleśnej z miejscowym Pogórze Pleśna mecz zaczyna się punktualnie gwizdkiem sędziego o godzinie 17:00 w Sobotę !!!!!!!!!!