Pierwsze punkty na Wyjeździe !! KS Łękawica vs Gosłavia (1:1) 2:3!!!!

W zakończonym spotkaniu nasz zespół pokonał na wyjeździe KS Łękawica (2:3)

W pierwszym meczu wyjazdowym w nadchodzącym sezonie , gdzie naszym rywalem była KS Łękawica odnieśliśmy zwycięstwo 2:3… Mecz odbył się na boisku w Łękawicy. Oby dwa zespoły dobrze weszły w to spotkanie i już od pierwszych minut obie jedenastki chciały zaznaczyć swoją dominację nad Przeciwnikiem, jednak na pierwszą bramkę tego meczu kibicom przyszło trochę poczekać bo aż do 26' minuty kiedy to po nie wymuszonym błędzie jednego z naszych zawodników piłkę przejęli Gospodarze i po dośrodkowaniu w nasze pole karne zawodnik gospodarzy nie myli się i umieszcza piłkę w siatce (1:0). Nasza drużyna starała się jednak dalej konstruować swoje akcje , ale nie przynosiły one zamierzonego efektu, jednak to już zapowiadało przedsmak emocji dzisiejszego widowiska. Dopiero pod koniec pierwszej połowy kiedy to po ładnej kombinacyjnej grze naszego zespołu piłka zostaje dograna wzdłuż pola karnego do wychodzącego na podanie napastnika który nie marnuje sytuacji i do przerwy mamy (1:1). którego autorem był Józef Wróbel .

W Drugiej połowie również przyszło nam czekać na przysłowiowe "Otwarcie worka" z bramkami bo aż do 66' minuty kiedy to po ładnej składnej akcji naszego zespołu piłka zostaje dograna wzdłuż pola karnego do wychodzącego na podanie Mateusza Kormana który nie marnuje sytuacji w sytuacji sam na sam i mamy (1:2) dla Naszego Zespołu. Nasz zespół starał się jeszcze po tej bramce podwyższyć wynik spotkania kiedy  to w 79' minucie po przejęciu w środkowej części boiska zawodnik Gospodarzy przedarł się w nasze pole karne i po podaniu wzdłuż bramki wybiegający zawodnik do tego podania umieszcza piłkę w siatcę z najbliższej odległości (2:2). Na odpowiedź naszego zespołu nie trzeba było długo czekać bo aż do 87'minuty spotkania kiedy to po prostopadłym podaniu z linii obronnej piłkę dostaje nasz Napastnik Kamil Kawa i wychodząc w sytuacji sam na sam z bramkarzem umieszcza piłkę w siatce.(2:3). Ostatnie minuty i doliczony czas gry to próba nerwów oby dwóch zespołów jednak to doświadczenie naszych zawodników sprawiło że dziś punkty z Łękawicy ze sobą wezmą Przyjezdni. Brawo Gosłavia !!!!!!!!!

Bardzo cieszy przygotowanie motoryczne naszych zawodników. Gołym okiem widać efekty bardzo wysokiej frekwencji na treningach. O ile pierwsza połowa jest raczej do zapomnienia , o tyle po przerwie nasza gra wyglądała tak jak zakładaliśmy. Z każda minutą wyglądało ono obiecująco.  Dziękujemy rywalom za spotkanie  i życzymy sobie , aby nie była to ostatnia tego typu potyczka.

• Po Trzech kolejkach nasza drużyna ma 9 punktów i aktualnie prowadzi w tabeli.