Zapraszamy na VIII Kolejkę o Mistrzostwo klasy "A" - Wyniki spotkań i terminy zaległych meczy !!!

Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej do spędzenia miłego weekendu wraz z Spotkaniami o Mistrzostwo klasy "A" poniżej prezentujemy wszystkie spotkania Ⅷ kolejki .

• Dnia 23.09(Sobota) nasz zespół rozegra swoje kolejne spotkanie u siebie o mistrzostwo klasy "A".
  • Naszym rywalem będzie drużyna Olszynka Ołpiny.
  • Olszynka Ołpiny rozgrywa już szósty sezon w Klasie "A"
  • Olszynka Ołpiny aktualnie zajmuje 11 miejsce w tabeli,po mimo tego zapowiada się ciekawe widowisko ....
  • Początek spotkania o godzinie 16:00 na boisku w Gosławicach. Zapraszamy !!!!
  • 23.09.2017 godz. 16:00 stadion w Gosławicach !!!!!!
  • Wszystkich sympatyków piłki nożnej jak i naszego klubu,spragnionych gorących wrażeń Gorąco Zapraszamy !!!!!!!!!!

Poniżej prezentujemy wszystkie spotkania Ⅷ kolejki !!!!!

Data Gospodarze Wynik Goście

(S)